Navigation

  Veletrhy pracovních příležitostí 2018_Cheb již 7.11.2018

  Vážení zaměstnavatelé,

  Krajská hospodářská komora Karlovarského kraje si vás dovoluje pozvat na:

  VELETRHY PRACOVNÍCH PŘÍLEŽITOSTÍ V KARLOVARSKÉM KRAJI

  Nedaří se vám sehnat kvalitní zaměstnance? Chcete nabídnout práci ve vaší ­firmě budoucím absolventům škol i dalším zájemcům? Přijďte představit pracovní příležitosti ve vaší společnosti.

  Termíny a místa konání:

  • 07. 11. 2018 v Chebu (KC Svoboda)
  • 15. 11. 2018 v Sokolově (ISŠTE Sokolov – sportovní hala)
  • 22. 11. 2018 v Karlových Varech (Lidový dům ve Staré Roli)

  vždy od 9.00 do 16.00 hodin (příprava výstavního místa již od 7.30 hodin)

  Účast na veletrzích je ZDARMA! Více informací naleznete v příloze e-mailu, ON-LINE PŘIHLÁŠKA ZDE.

  Zajímavé publikace ke stažení

  Máme pro Vás možnost stáhnout 3 zajímavé publikace, ve kterých naleznete spoustu typů, jak hledat práci v zahraničí či v něm dokonce studovat nebo zkusit dobrovolnictví.

   

  ke stažení zde

   

  ke stažení zde

  ke stažení zde

  Krajská hospodářská komora pomohla dalšímu začínajícímu podnikateli

  Od začátku dubna v Chebu v Mánesově ulici můžete využít nových kosmetických služeb. Krajská hospodářská komora Karlovarského kraje v rámci programu „Rozjeď byznys“ pomohla k podnikání paní Halyně Deykalo, která tak mohla jít za svým snem – rozjela své vlastní podnikání, stala se kosmetičkou. „V salonu Touch nyní rozmazluji své klientky a klienty,“ říká Halyna. Nabízí veškerou péči o pleť, masáž obličeje, krku a dekoltu, barvení, depilaci, ale také aplikaci permanentních řas, které jsou dnes velmi v oblibě.

  Poradenství pro začínající mladé podnikatele nabízí KHK KK díky projektu Nestůj a pojď II., který je realizován Karlovarským krajem a partnery a je financován z prostředků Evropské unie. Z projektu byl Halyně zaplacen rekvalifikační kurz, také se jí věnovala mentorka, se kterou řešila veškeré otázky týkající se podnikání, založení živnosti a vypracování byznys plánu.

  „Konečně jsem se našla, dělám to, co mě baví a navíc jsem svým pánem,“ říká Halyna. Pokud i vy chcete pomoci se začátkem svého podnikání, obraťte se na Krajskou hospodářskou komoru Karlovarského kraje.

   

  Další úspěšný start nového podnikání

  I přestože pochází z Ukrajiny, dokázala Olena Ukalska úspěšně rozjet své podnikání v Karlovarském kraji, konkrétně v Chebu a jeho okolí. Nabízí zde v salonu TOUCH pedikérské a manikérské služby. Oproti konkurenci je také schopná za svými klienty dojet i domů.

  Díky programu Krajské hospodářské komory Karlovarského kraje „Rozjeď byznys“ získala Olena podporu pro mladé začínající podnikatele. Zúčastnila se kurzu Základy podnikání a také se jí po celou dobu příprav jejího podnikání věnovala mentorka. „Jsem nyní velmi šťastná, žiju svůj sen, podnikání se mi rozjíždí a přibývají spokojení klienti a klientky!“ říká Olena.

  Poradenství pro začínající mladé podnikatele nabízí Krajská hospodářská komora Karlovarského kraje díky projektu Nestůj a pojď II., který je realizován Karlovarským krajem a partnery a je financován z prostředků Evropské unie. „Paní Olena není jediným úspěšným podnikatelem tohoto programu,“ říká Ing. Lenka Mansfeldová Bílková, odborná poradkyně programu a dodává: „Mladí lidé, kteří chtějí podnikat, se na nás mohou s důvěrou obrátit, rádi jim pomůžeme.“

  František

  V minulém roce v srpnu se do našeho projektu zapsal František ze Staré Voda u Mariánských Lázní a taktéž prošel motivačním kurzem. Přesto, že si nechal udělat pracovní i bilanční diagnostiku, mu stále nebylo jasné, co by chtěl dělat. Ale i takové příběhy končí dobře. Nyní František pracuje v Německu jako operátor výroby.🤗

  Natálie

  U nás podporujeme i podnikavost. V březnu, na doporučení Úřadu práce, podepsala dohodu o vstupu do projektu Natálie z Karlových Varů. Po dokončení motivačního kurzu začala už v polovině března chodit na rekvalifikační kurz kosmetičky do Agentury Rafael s.r.o. v Karlových Varech. Také absolvovala několik hodin finanční gramotnosti a 63 hodin v programu tzv. Rozjeď byznys, který nabízí Krajská hospodářská komora Karlovarského kraje. Hřeje nás na srdci, že jsme Natálii poskytli v životě větší rozhled a více možností.👌💅💄

  Stefanie

  Plníme pracovní sny. Stefanie z Karlových Varů k nám přišla 1. září 2016 a během motivačního kurzu jsme se dozvěděli, že už dlouhou dobu sní o tom, že bude masérkou. A tak jsme se ze všech sil ji snažili sen splnit a také, že ano. Vyřídili jsme ji rekvalifikační kurz masérky, který v dubnu úspěšně dokončila a nyní pracuje na HPP jako masérka u Bohemia-Lázně a.s. v Karlových Varech. Další člověk dělá práci, protože ho baví a to je pro nás velkým přínosem.

  René

  Na motivační kurz v březnu 2017 se mnou také docházel René. Renda od začátku věděl, čím by se chtěl živit. Avšak si myslel, že nemá šanci své vysněné povolání vykonávat, protože neměl dostatečné kompetence. Ale my jsme jeho mínění změnili, vyřídili jsme mu rekvalifikační kurz pracovníka v sociálních službách v Mariánských Lázních, který úspěšně dokončil 20. Dubna 2017 a nyní pracuje ve farní charitě Betlém a je jedním z mnoha, který může říct, že se živí prací, která ho baví a má ji rád.