Od začátku dubna v Chebu v Mánesově ulici můžete využít nových kosmetických služeb. Krajská hospodářská komora Karlovarského kraje v rámci programu „Rozjeď byznys“ pomohla k podnikání paní Halyně Deykalo, která tak mohla jít za svým snem – rozjela své vlastní podnikání, stala se kosmetičkou. „V salonu Touch nyní rozmazluji své klientky a klienty,“ říká Halyna. Nabízí veškerou péči o pleť, masáž obličeje, krku a dekoltu, barvení, depilaci, ale také aplikaci permanentních řas, které jsou dnes velmi v oblibě.

Poradenství pro začínající mladé podnikatele nabízí KHK KK díky projektu Nestůj a pojď II., který je realizován Karlovarským krajem a partnery a je financován z prostředků Evropské unie. Z projektu byl Halyně zaplacen rekvalifikační kurz, také se jí věnovala mentorka, se kterou řešila veškeré otázky týkající se podnikání, založení živnosti a vypracování byznys plánu.

„Konečně jsem se našla, dělám to, co mě baví a navíc jsem svým pánem,“ říká Halyna. Pokud i vy chcete pomoci se začátkem svého podnikání, obraťte se na Krajskou hospodářskou komoru Karlovarského kraje.