I přestože pochází z Ukrajiny, dokázala Olena Ukalska úspěšně rozjet své podnikání v Karlovarském kraji, konkrétně v Chebu a jeho okolí. Nabízí zde v salonu TOUCH pedikérské a manikérské služby. Oproti konkurenci je také schopná za svými klienty dojet i domů.

Díky programu Krajské hospodářské komory Karlovarského kraje „Rozjeď byznys“ získala Olena podporu pro mladé začínající podnikatele. Zúčastnila se kurzu Základy podnikání a také se jí po celou dobu příprav jejího podnikání věnovala mentorka. „Jsem nyní velmi šťastná, žiju svůj sen, podnikání se mi rozjíždí a přibývají spokojení klienti a klientky!“ říká Olena.

Poradenství pro začínající mladé podnikatele nabízí Krajská hospodářská komora Karlovarského kraje díky projektu Nestůj a pojď II., který je realizován Karlovarským krajem a partnery a je financován z prostředků Evropské unie. „Paní Olena není jediným úspěšným podnikatelem tohoto programu,“ říká Ing. Lenka Mansfeldová Bílková, odborná poradkyně programu a dodává: „Mladí lidé, kteří chtějí podnikat, se na nás mohou s důvěrou obrátit, rádi jim pomůžeme.“